8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Jak před zimou i během ní „posílit“ svého motorového miláčka?

Péče je klíčem k dlouhověkosti a kráse vašeho auta. Zimní měsíce jsou ale velikou výzvou pro jeho lak i kola. Jak své auto chránit?

Před zimou ale i během ní je dobré svému autu dopřát očistu od nečistot a průběžně i soli a nánosů. Ač to nemusí být na první pohled očividné, lak zkrátka dostává zabrat. Sem tam nějaký kamínek, zrníčko nebo větvička, led a tvoří se malé škrábance. Takový škrábanec se vám běhy zimy může ale vymstít a zvýraznit. Auta tak mnohem rychleji ztrácejí novost a lesk. Takže vyčistit, začistit a připravit na zimu! A jakmile se oteplí, pěkně umýt, a hlavně nanést ochranný vosk!

Vosk na auto Kärcher RM 660 zvýrazní barvu laku a zintenzivní jeho lesk. Díky svému složení čistí lakovaný povrch a odstraňuje povrchové škrábance. Zároveň lak chrání před UV zářením, silniční špínou nebo dokonce před solí, které je během zimy na všech silnicích habaděj. Barva díky stále ochraně zůstane uchována a díky péči, které se postarají o malé škrábance bude déle krásná i celá kapota.

 V zimě mají kola i disky pohotovost. S první sněhovou nadílkou přichází na silnice nejen mnoho soli, ale i příslib budoucích nánosů špíny, které se v rozježděném sněhu uchytí a velice rádi se usazují i na kolech a jejich discích. Čistič disků Kärcher RM 667 Premium si poradí i s černou špínou z brzd, zimními nánosy soli nebo dokonce s vápenatými skvrnami. Stále je ale šetrný k čištěnému materiálu. Díky inteligentní změně barvy navíc také poznáte, kdy je prostředek aktivní a kdy jej můžete již opláchnout.

Osvoboďte okýnka i zrcátka od nánosů ulice

čističem autoskel od Kärcheru RM 650 se můžete postarat o nečistoty zvenčí, jako je prach a různé nánosy. Ale i o mastné nečistoty, jako jsou například otisky prstů. Díky přípravku navíc přecházíte dalšímu uchycování nečistot na vaše skla. Aby byl krásný výhled bez šmouh a odlesků.

Více tipů na pomocníky pro čištění auta naleznete na https://www.karcher.cz/cz/dum-a-zahrada.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny