8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Matrace 160×200 mi vyhovuje po všech směrech

Matrace 160×200 mi naprosto vyhovuje po všech směrech. Jsem opravdu ráda, že jsem se ke změně matrace odhodlala ještě na konci loňského roku. Problémy, kterými jsem totiž trpěla již od loňského léta, nebyly vůbec příjemné. Velmi často jsem se v noci budila a musela si brát léky na bolest. Ráno jsem byla takřka nepoužitelná a můj pracovní výkon každým týdnem klesal o několik procent. Tento fakt šel ruku v ruce s velmi špatnou náladou, která se odvíjela od toho, jaké klima panovala u nás doma. Neustále hádky, rozpory se synem a nepochopení se s manželem už se nedaly dále vydržet. Z tohoto důvodu jsem se uchýlila k výměně matrace, která byla dle mého názoru strůjcem mých zdravotních a následně také psychických problémů včetně rozpoložení. 

Matrace 140×200 manželovi zajišťuje velmi pohodlný spánek

Matrace 140×200, kterou si pořídil můj manžel, mu zajišťuje skutečně velmi pohodlný spánek. Když jsem si totiž pořídila svoji novou matraci, manželovi jsem při této příležitosti navrhla stejnou akci a on souhlasil. Obě naše matrace totiž již byly opravdu staré a proleželé, tudíž si o výměnu už delší dobu skutečně říkaly. Kdybychom ovšem mnohem dříve tento krok učinili mohla jsem si alespoň já ušetřit spoustu starostí a podlomené zdraví, které se začíná až nyní vracet opět k normálnímu stavu. 

Matrace 180×200 byla skvělou volbou pro dospívajícího syna

Matrace 180×200 byla naprosto skvělou volbou pro mého dospívajícího syna, který novou matraci ocenil stejně tak jako já. Jeho matrace totiž rovněž zažila už lepší časy a bylo zapotřebí jí obměnit. Jeho nová matrace je antibakteriální a má pratelný potah, což je vzhledem k jeho věku a změnám souvisejícím s dospíváním naprosto nepostradatelná věc. Syn je s matrací velmi spokojený a já jsem ráda, že jsem nezaspala na vavřínech a udělala dobrou věc pro jeho zdraví ještě zavčasu.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny