9.3 C
Brno
Středa, 22 března, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Běhouny máme doma téměř v každé místnosti

Nedávno se mi má kamarádka položila o otázku, jakým způsobem jsem vyřešila studenou podlahu v našem domě a má odpověď zněla, jednoduše a to běhouny. Já totiž naprosto miluji podobné kusové koberce, které mají různé barvy a jsou ve zcela různých provedeních. Kamarádka mi dala za pravdu, že se jedná o naprosto skvělý nápad a řešení, které jí do této chvíle vůbec nenapadlo. Běhouny jsem dokonce zakoupila i do dětského pokoje, kde jsem delší dobu uvažovala o tom, že do něj zakoupím přímo koberec, avšak se mi tento způsob řešení, jevil jako o poznání přijatelnější. 

Běhouny v dětském pokoji jsou famózní 

více v článku...

Musím podotknout, že běhouny, které jsou v dětském pokoji, jsou naprosto famózní. Líbí se mi asi naprosto nejvíce z celého domu. Dětem jsem totiž pořídila krásný běhoun Angella Funky Top Sem, který je ve smaragdové barvě. Je tak pestrobarevný až z něj přechází zrak. Mimo jiné je vyroben z velmi odolné příze Heat Set, která se pyšní ještě tepelným zpracováním a také dokonalou odolností, což je v dětském pokoji naprosto nepostradatelná funkce. Mimo jiné se tento běhoun také skvěle čistí. Jeho barvy jsou stabilní i po několika měsících používání a čištění. Kromě toho je také neodolatelné hebký a příjemný na dotek. Díky tomu si vysloužil u dětí velký obdiv a stále si na něm chtějí hrát. 

Antialergenní běhouny pro mého muže

Můj muž je alergik, tudíž bylo zapotřebí při výběru běhounů myslet také na to, aby manžel netrpěl. Z tohoto důvodu jsem pořídila běhouny, které jsou vhodné nejen pro podlahové vytápění, o kterém sníme již delší dobu, nýbrž také pro alergiky, což ocení zejména můj manžel a také dcera, u které je na podobnou alergii rovněž podezření. Nyní tedy silně uvažuji nad tím, že si jeden nový běhoun pořídím také na půdu, kde jsem si vytvořila takové malé snové místečko pro mou oblíbenou jógu a také relax.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny