8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Zrcadlové skříňky, které se hodí do každé koupelny

Zrcadlové skříňky považuji za nezbytný doplněk každé koupelny. Nejenže skvěle vypadají, ale také jsou neuvěřitelně praktické a koupelně dodávají jistý nezaměnitelný šmrnc. Mimo jiné zrcadlo skvěle opticky zvětšuje prostor naší koupelny, která není příliš velká a zároveň plní praktickou funkci, kdy do skříňky lze vložit vše, co je potřeba. V naší koupelně se tak nacházejí rovnou dvě koupelnové zrcadlové skříňky s osvětlením. Jedno visí přímo nad umyvadlem, a to druhé kousek opodál u kosmetického stolečku mých dvou dcer, které tráví v koupelně asi nejvíce času z celé rodiny. 

Zrcadlové skříňky se do naší koupelny skutečně hodí

více v článku...

Obě zrcadlové skříňky se do naší koupelny naprosto výtečně hodí. Vůbec nevím, proč jsem s jejich koupí tak dlouhou dobu otálela. Manžel si jí také pochvaluje, jelikož se prý konečně již veškeré mé kosmetické pomůcky neválejí všude kolem a mají své čestné místo právě v této naprosto elegantní a prostorné skříňce. To samé platí i u dcer, které si často po mém proslovu o nepořádku jdou poslušně uklidit svou veškerou kosmetiku na své místo. Kromě toho tyto zrcadlové skříňky naši koupelnu i opticky zvětšují, což je skutečně báječné. 

LED podsvícení skříňky je neodolatelné

Naše zrcadlové skříňky toho nabízejí skutečně mnoho. Jejich další skvělou vlastností je LED podsvícení, které celé skříňce dodává naprosto jiný rozměr. Skříňky díky tomuto podsvícení vypadají ještě více atraktivněji. A pokud se například obáváte toho, že by skříňka nějak trpěla ve vlhkém prostředí koupelny, čehož jsem se obávala i já, nejsou obavy na místě. Skříňky jsou naprosto vhodné do vlhkých prostor koupelny a na jejich životnost tedy nemají sebemenší vliv. Se zrcadlovými skříňkami jsem tedy tak moc spokojená, že jsem jednu pořídila také své mamince do její koupelny a vykouzlila jsem jí tímto dárkem zcela nefalšovaný úsměv na tváři.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny