8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Největší trend letošního léta, který koupíte za pár Kč: Zahradní světélka dokážou s exteriérem zázraky!

Jsou nenápadné a přece dokážou velké divy. Řeč je o zahradních světélkách, která dokáží přeměnit exteriér na pohádkový vzhled s nádechem romantiky.

Trend, který před pár lety zaplavil Pinterest a stal se jakýmsi symbolem léta, zahrad, přírody, ale také svatby pod širým nebem
Největší trend letošního léta, který koupíte za pár eur: Zahradní světélka dokážou s exteriérem zázraky!
Lampiony vykouzlí pohádkovou atmosféru
Světelný řetěz ideální na zahradu a nekonečné večerní dialogy

Trend, který před pár lety zaplavil Pinterest a stal se jakýmsi symbolem léta, zahrad, přírody, ale také svatby pod širým nebem. Řeč je o světélkách nebo žárovkách, které vnášejí do exteriéru něco kouzelného, ​​decentního a klidného.

Jedna z nejlevnějších dekorací do interiéru a exteriéru naplno ovládla i náš region a ukázala se v celé své plné kráse. Pokud jste jim dosud odolávali, věřte, že toto léto jim už podlehnete. Stačí přitom malý detail, koutek nebo světelná stěna a prostor je ihned změněn k nepoznání.

Lampiony vykouzlí pohádkovou atmosféru
Světelný vnější LED řetěz Partaj se 16 lampiony od Westwingnow.sk dokonale rozzáří váš exteriér. Průhledné lampiony v odstínu studené bílé vykouzlí kouzelnou atmosféru za každých okolností a pobyt venku si nebudete umět vynachválit, a to nejen během horkých letních večerů.

Světelný řetěz ideální na zahradu
Nádhera, o jakou prostě nemůžete přijít. Stačí rozeset řetěz nepravidelně a s lehkostí a zajistíte si tak pohádku v přímém přenosu. Světelný řetěz Schnurli s 10 svítidly naleznete na Möbelix.cz. Vaše dialogy venku na terase a na zahradě se protáhnou do pozdních večerních hodin a vy budete mít pocit, že jste konečně v tom rychlém světě zpomalili a vychutnali si přítomný okamžik.

Young woman having a relaxing start of a day on her terrace

V korunách stromů a nekonečné dialogy
Světýlka na stromě. Pokud milujete jemné, ale hustě posetá světýlka, toto bude něco pro vás. Světelný řetěz s pěknými kulatými žárovkami Berry mini od Cellbes vám zvedne náladu. Světýlka svítí jemným bílým teplým světlem a je jich tam až neuvěřitelných 300.
Vytvoříte doslova kouzelný prostor, kterým se všichni vaši hosté, rodina či blízcí budou chtít obklopovat.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny