-7.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Zahradní a balkonové trendy 2022. Inspirujte se!

Patříte mezi milovníky teplých letních večerů v zahradě? Zda rádi grilujete a máte rádi garden párty? Všechno, co k tomu potřebujete, je zahradní nábytek. Třeba jen vědět, jak na to. Připravte se na letní sezónu a zařiďte si balkon či terasu podle svého vkusu.

Balkon, terasa či zahrada
Chcete si po chladných měsících obnovit vaše posezení venku? Od toho existuje zařízení a doplňky, které váš balkon a zahradu oživí. Pokud k vám přijde návštěva a vy jste nestihli uklidit, víte, kam je usadit. Na ratanový nábytek na zahradě. Nezapomeňte se jich také zeptat na kávu nebo chlazený nápoj. Nebudou chtít od vás odejít.

Co se týká ratanového nábytku, je si z čeho vybírat. Ať už je to přirozený ratanový nábytek nebo umělý, je to jen na vás. Hodí se ke klasickým domům i jednoduchým moderním stavbám. Kromě toho je také lehký. Přesouvání takového nábytku tak nebude problém.

Poradíte si is malým prostorem
Pokud plánujete zařídit vaši terasu nebo balkon, narazíte na menší problém, kterým je málo prostoru. Při výběru zahradního nábytku se proto zaměřte na rozměry. Nejlepší je sáhnout po menším stolku s jednoduchými tvary. Dbejte ale na to, aby byl těžší. Nízká hmotnost může způsobit více škody než užitku.

Doporučujeme vám obhlédnout se i po skládacích setech. Když začne pršet, rychle jej složíte a schováte. Jaký materiál zvolit? Dřevo působí nadčasově a hřejivě, kov zase dodá praktičnost i eleganci. Záleží jen na tom, co se více hodí vašemu balkonu a ulahodí vašim touhám. Židle si také zaslouží svůj prostor na balkoně. Aktuální trendy říkají, že vítaný je zejména nápaditý design. Pokud se rozhodnete pro zajímavý výplet, uděláte dobře.

Rustic window balcony in the Town of Valentano in Tuscan countryside of Italy

Tip
Zařídit si malý balkon je hračka. Doporučujeme vám zaměřit se na jeden určitý styl jako bohémský nebo industriální. Přemění váš balkon na vaše nejoblíbenější místo v celém bytě.

Pokud rádi pracujete venku, doporučujeme vám tvrdší židle, které vás udrží v pozoru a nebudou vás lákat k lenošení. Naopak, po dobře vykonané práci se můžete pohodlně rozvalit do měkké pohovky, které jsou vymyšleny tak, aby přežily pár kapek. Pokud je zapomenete stáhnout dovnitř a zastihne je lehký déšť, nelámejte si s tím hlavu. Ať už si vyberete model s kovovou nebo dřevěnou konstrukcí, nezapomeňte ji doplnit vhodným stolkem.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny