9.3 C
Brno
Středa, 22 března, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Restaurace TOP Benecko, žádost o ruku a nezapomenutelný víkend

Můj muž mi před nedávnem navrhnul, že bychom mohli jet oslavit naše pětileté výročí vztahu na Benecko, kde jsme spolu byli na naší první společné dovolené. V tu dobu jsem si opravdu zamilovala celé Benecko. Restaurace, kterou jsme zde navíc navštívili, byla skutečně okouzlující a ráda se zde opět zastavím na dobrém jídle. Pokud totiž nevíte, kam do restaurace na Benecku, toto místo vás okouzlí stejně tak, jako tehdy nás dva. Z tohoto nápadu jsem tak byla skutečně velmi nadšená, jelikož se mi na tomto místě opravdu velmi líbilo. V ten okamžik jsem ovšem v žádném případě netušila, jaké zaječí úmysly má můj muž, když mě na tento romantický výlet zve. 

Benecko restaurace aneb, naše první zastávka na cestě

více v článku...

Zajímá vás, jaká byla naše první zastávka, když jsme spatřili Benecko? Restaurace, jak jinak. Krásná top restaurace Benecko, která nás opět oslovila svou výtečnou kuchyní, ve které se vaří pouze z čerstvých a také kvalitních surovin, které pocházejí přímo od místních výrobců. Jídlo je také jednou z věcí, která nás s manželem spojuje mimo jiné. V této restauraci je navíc naprosto neskutečná atmosféra a opravdu špičkový servis. Není se čemu divit, že je tato moderní horská restaurace stále plná. Ještěže je můj muž prozíravý a stůl pro dva stihl zarezervovat včas. Rezervace restaurace Benecko je mnohdy skutečně třeba. 

Nečekaná žádost o ruku přišla po hlavním jídle

Můj muž si pro mě připravil naprosto skvělé překvapení. Po hlavním jídle, které bylo mimo jiné naprosto fenomenální, manžel objednal sladký dezert, u kterého se prozíravě skrýval snubní prsten. S žádostí o ruku mě opravdu velmi mile překvapil a díky této události budu mít neuvěřitelně krásnou památku na Benecko. Restaurace muži vyšla ve všem vstříc, a dokonce jsem se dočkala také gratulace od obsluhy restaurace, která byla velmi příjemná a ochotná. 

Svatební hostinu uspořádáme na tomto místě

S manželem jsme se mimo jiné dohodli, že na tomto překrásném a pro nás osudovém místě, podnikneme také svatební hostinu. Restaurace na svatební hostinu Benecko, je dle našeho názoru tím správným místem. Valná většina našich svatebčanů to do restaurace navíc nebude mít příliš daleko, jelikož mnozí bydlí přímo v Jilemnici, která se nachází skutečně kousek od Benecka. Díky tomu, že plánujeme hostinu o menším množství lidí, bohatě nám postačí vnitřní prostor restaurace, který pojme až 80 hostů. Jelikož ovšem bude naše svatba probíhat v létě, je možné, že ještě pár známých oslovíme a rozmístíme se také na venkovní terasu, která kapacitu zvýší na 120 hostů.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny