8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Matrace 140×200 pro ničím nerušený spánek mých dospívajících dětí

Od chvíle, kdy se nám narodil náš první syn, jsem s manželem dbala na to, aby spal vždy na kvalitní matraci. V postýlce tak měl matraci, která byla dostatečně šetrná k jeho páteři a zároveň byla antibakteriální, což bylo zejména v prvních měsících jeho života, více než důležité. Poté, co ovšem začal dospívat, jsem s manželem jaksi postupně začínala zapomínat na to, že by měl stále ležet na pohodlné, a především kvalitní matraci. Tudíž jsem před nedávnem pořídila dvě nové matrace 140×200 cm, kterými jsem nahradila dle mého názoru již staré a proleželé matrace menší kvality. Přece jen je důležité, aby syn stále spal na kvalitní matraci i když již není nemluvně. 

Matrace 160×200 jsem pořídila sobě i manželovi 

více v článku...

Nedávno jsem také rovnou udělala radost sobě i manželovi a to tím, že jsem do domácnosti pořídila dvě zcela nové a kvalitní matrace 160×200, které mají sedmizónovou taštičkovou pružinu, která dané matraci dodává naprosto optimální vzdušnost a zároveň poskytuje nezbytnou oporu naprosto celého těla. PUR pěna v kombinaci se studenou pěnou COOLFLEX, je dokonale pohodlnou záležitostí, kterou oceňuji nejen já, ale také můj muž, který si již delší dobu stěžoval na špatné spaní a nepříjemné bolesti celého těla. 

Matrace 180×200 ocenila i má maminka

Mou maminku vzhledem k jejímu vyššímu věku, trápí hned celá řada zdravotních problémů. Jeden její zdravotní problém je však spojen s bolestí krční páteře a také častých bolestí v oblasti pánve. Již delší dobu jsem se jí snažila přesvědčit o tom, že by bylo v jejím případě vhodné, vyměnit svou stávající matraci za novou, avšak marně. Až před nedávnem mi dovolila jí pořídit dvě krásné matrace 180×200 přičemž jsem jednu odvezla na chatu, kam pravidelně jezdí se svou dlouholetou kamarádkou Magdou. Matraci si maminka nemohla vynachválit a před nedávnem se mi přiznala, že mě měla poslechnout již daleko dříve. Spánek se jí o poznání zlepšil, a to nejen díky sedmizónové úpravě, která se přizpůsobuje zcela přirozeně poloze těla na matraci. 

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny