8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

TRÁPÍ VÁS PŘI PRÁCI Z DOMOVA POCIT TĚŽKÝCH A UNAVENÝCH NOHOU? JEDNEJTE VČAS

Pocit těžkých a unavených nohou nebo hemoroidy trápí mnoho z nás. Jednou z nejčastějších příčin je sedavé zaměstnání bez dostatečného množství pohybu. Otékání nohou nebo jejich mravenčení trápí i ty, kteří na nohou stojí příliš dlouho nebo pracují ve velmi teplém prostředí. Problémy se objevují také u těhotných žen, nebo žen v období menopauzy. Příznaky není radno podceňovat, protože při jejich zanedbání často dochází k rozvinutí chronických žilních potíží. 

V počátečním stadiu jde často o souhru několika faktorů, které nemusejí mít žádné viditelné projevy. Když už se objeví křečové žíly, jde o velmi silné volání o pomoc. Je důležité zachytit onemocnění co nejdříve. Jedině tak lze zastavit, nebo alespoň výrazně oddálit přechod do dalších stadií tohoto onemocnění se závažnými zdravotními následky. Jak si můžeme pomoci sami, a kam sáhnout, když už babské rady nestačí? 

„Včasným užíváním přípravku Diozen je možné výrazně podpořit pevnost a pružnost žilních stěn, a tím oddálit nebo zpomalit rozvoj silnějších forem chronického žilního onemocnění,“ radí Soňa Porubská, generální ředitelka Zentiva CZ&SK. „Dodáváním přípravků jako je Diozen na trh Zentiva pomáhá pacientům předcházet nepříjemným těžším stadiím nemocí a ulehčovat jim v obtížích. Je pro nás důležité zajištovat pacientům dostupné a kvalitní přípravky, které jim významně pomohou zlepšit kvalitu života a přinesou jim komfort při každodenních úkonech,“ dodává Soňa Porubská. 

Riziko rozvoje nemoci je tedy třeba řešit komplexně, nevyhýbat se lékaři, a již při prvotních obtížích začít jak s režimovými opatřeními, tak s podpůrnou terapií a zpevňovat žilní stěnu zevnitř, například pomocí léku Diozen. „Léčivá látka diosmin, kterou Diozen obsahuje, působí pozitivně na zpětný návrat krve v žilním systému, a omezuje tak tvorbu otoků,“ objasňuje Soňa Porubská. „Zároveň má Diozen také protizánětlivý účinek a pomáhá při léčbě hemoroidů, a to i ve fázi akutní ataky hemoroidálního onemocnění“, dodává.

Diozen slouží k léčbě příznaků chronické žilní nedostatečnosti dolních končetin a hemoroidů. Působí pozitivně na zpětný návrat krve v žilním systému. Omezuje tvorbu otoků a má protizánětlivý účinek. Léčivou látkou je diosmin v mikronizované formě. Balení Diozen obsahuje 30, 60 nebo 120 tablet. A k dostání je ve vybraných lékárnách. Lék k vnitřnímu užití. Obsahuje diosminum micronisatum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Více informací na www.cevy-zily.cz.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny