8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Umělé vánoční stromky jsou hitem Vánoc

Blíží se nejkrásnější období roku. Období splněných přání, rozzářených dětských očí a krásných překvapení. Je nejvyšší čas začat se ohlížet po dekoracích, které atmosféru dokonale podtrhnou. Základem jsou samozřejmě umělé vánoční stromky, bez kterých by to jednoduše nešlo. Mnoho parády nadělá i umělá girlanda, světýlka a další ozdoby – a dílo bude dokonalé. 

Když máte s řezáním problém

více v článku...

Umělé vánoční stromky jsou určeny pro všechny, komu se příčí myšlenka likvidace živého stromu kvůli čtrnácti dnům parády. Ne každý je s tímto zacházením ztotožněn, a proto radši upřednostní umělou verzi vánočního stromu. Tyto alternativy jsou často k nerozeznání od živých stromečků. Dokonale kopírují jejich výšku, barvu, druh, vzrost, kmen i jehličí, k dokonalosti je dotáhnou vánoční girlandy. Chybí jim jen přirozená vůně, i tu je však možné obstarat díky speciálním parfémům, vyrobeným přesně pro tenhle účel. Vonné tyčinky v barvě stromku jednoduše zaháknete na stromek a váš obývák zalije vůně borovice či smrčku. 

Umělý stromek vám poslouží roky

Jednou z nesporných velkých výhod umělého vánočního stromečku je, že na rozdíl od toho živého vám bude sloužit opakovaně. Po svátcích ho jednoduše zbavíte ozdob, sundáte vánoční umělé girlandy, složíte, zabalíte a uložíte třeba do sklepa, kde bude čekat svou další příležitost. Pokud mu věnujete trošku péče a uložíte ho tak, aby nedošlo k poškození „jehličí“, tak vám bude Vánoce zpříjemňovat klidně několik let. 

Levnější klasika nebo dražší luxus

Umělé vánoční stromky můžete pořídit buď v klasické PVC verzi nebo v luxusní variantě s 3D jehličím. To se vyrábí vstřikováním plastu do forem, čímž získají naprosto dokonalý vzhled a vysokou věrohodnost. Krátkodobě je možné umístit je i do exteriéru. Jejich cena je oproti obyčejným stromkům ovšem vyšší. Kromě klasické zelené barvy je k mání také stříbrné „snow“ provedení. 

Pokud se rozhodnete pro umělý vánoční stromek, nezapomeňte k němu pořídit i luxusní umělé girlandy.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny