8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Balkon v BOHO stylu. Inspirujte se!

Toužíte po místě klidu, ale bojujete s malým balkonem? Žádný problém! Ať pracujete s jakýmkoli prostorem, ideálním způsobem je zařídit si jej v BOHO stylu, který si vás okamžitě získá. Přesvědčte se!

Základním boho stylem jsou přírodní prvky, které můžete navzájem kombinovat. Spojují se v něm starší, ale také moderní prvky. Působí uklizeným dojmem, ale zároveň z něj jde teplo a harmonie.

Věděli jste, že: Kořeny nemá z antického Řecka, jak by možná většina tipovala. Boho nebo tedy bohémský styl vznikl ve Francii v 19. století.

Střídá se v něm několik stylů a barevných akcentů. Boho styl je jiný a vymyká se průměru. Jde z něho život, svoboda a relax. Už jsme vás přesvědčili? Prozradíme vám, jak si takový balkon zařídit rychle, jednoduše a za nízký rozpočet.

Pohodlné sezení
Boho styl má blízko k přírodě. Tento fakt byste měli zohlednit i při volbě balkonového nábytku. Chcete-li ušetřit na rozpočtu, jste zruční a rádi přidáváte ruku k tvorbě své domácnosti, ideálním řešením je pro vás paletové sezení. Pak už si jen vyberete správný podsedák, aby se vám sedělo pohodlně a máte hotovo!

Dokonalou alternativou pohodlného sezení je také závěsné křeslo, které si dokážete rovněž vyrobit sami nebo houpací síť. Díky nim se budete cítit vskutku svobodně a jemné houpání povýší vaše oddechování na jinou úroveň. Závisí už jen na vašich preferencích a představě vašeho koutku relaxu. Pro jemnější vzhled můžete volit zaoblený kulatý stůl, který vám ušetří prostor.

Hravé textilie
V rámci boho stylu textilií není nikdy dost! Samozřejmostí by měl být hladce tkaný kulatý koberec například z juty. Díky němu si můžete vyjít na terasu bosýma nohama a oceníte jej i během chladnějších večerů. Vyberte si jej také v přírodním materiálu a ve stejné nebo co nejbližší barvě k sedací soupravě.

Hammock hangs on wooden terrace with table, flower pots and chairs. Old weathered buildings in the background. Concept of paradise corner in industrial district of big city.

Náš tip: Věděli jste, že záclony nepatří jen do interiéru? Boho trend si je přímo žádá! Můžete je využít jako pomyslnou zeď a vytvořit si tak větší soukromí před zvědavými pohledy sousedů. Navíc vás ochrání před přímým sluncem a dodají celkový šmrnc.

Na řadu přicházejí deky a polštáře, které můžete přehodit přes sedací soupravu. Poslouží nejen jako efektní doplněk, ale během chladnějších večerů i příjemně zahřejí. Efektní budou i sedací polštáře, kterými přispějete k dalšímu místu k sezení, ale i příjemně doladění exteriér. Třásně dodají tomu ten správný boho nádech. Hrajte si a odvažte se, boho styl vám to dovoluje.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny