8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Camping jako novodobý hit léta 2022: Zařiďte si stylový obývací pokoj přímo venku s výhledem na západ slunce

Chcete-li prožít nezapomenutelnou dovolenou, vytvořte si ji podle svých představ a inspirujte se při tom naším výběrem dekorací a doplňků.

Óda na svět venku. Tak lze nazvat nejnovější trendy, které mluví jasnou řečí – trávte čas venku v obklopení přírody, avšak nezapomínejte na estetiku. Kdo řekl, že si během kempování nemůžete zařídit prostor stylově a levně. Máme pro vás skvělé tipy, jak vykouzlit prostor, který vám bude navždy připomínat tyto radostné a bezstarostné chvíle, ať už se rozhodnete pro romantiku, rodinnou dovolenou nebo babskou jízdu!

Na cestu karavanem v obklopení přírody
Skládací židle z akátového dřeva s opěradlem z tkané bavlny od H&M Home je ideálním společníkem na letní dny, ať už se nacházíte venku na zahradě, terase nebo jste se rozhodli pro cestu karavanem. Zážitkové dny, kdy se můžete rozložit kdekoliv na světě a vychutnat si přítomné okamžiky uprostřed přírody jsou k nezaplacení. Toto léto patří všem dobrodruhům i milovníkům přírody.

Návrat do minulosti po stopách předků
Hliněný džbán s úzkým hrdlem a malým držadlem z dílny ZARA Home představuje jednu z nejmodernějších dekorací současnosti. Návrat do minulosti, po stopách svých předků a utužování rodinných vztahů. To vše nás naučila izolace a tomu podlehly i trendy v oblasti interiéru a exteriéru.

Stylová lampa v boho stylu
Lampa ze Sinsay HOME je skvělým doplňkem na schody, na stůl či jen tak do prostoru. K zemitým přírodním materiálům je jako stvořená a vytváří dokonalou souhru. Chcete-li vnést do prostoru trochu boho stylu, rozhodně po ní sáhněte. Za pár eur dokážete vytvořit prostor jako z katalogu.

Beautiful and romantic young man and woman preparing hot coffee and tea beverage n portable stove sitting outside tent during hiking adventure

Světelná girlanda vykouzlí kouzelnou atmosféru
Ať jste kdekoli, světelný řetěz žárovek dokáže z jakéhokoli místa vykouzlit něco výjimečného. Jednoduše, světýlka, světýlka, světýlka. Světelný řetěz s pěknými kulatými žárovkami od Cellbes.sk svítí jemným bílým teplým světlem.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny