-7.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Dlažba, která inspiruje

Prostor kolem domu v jednotném vzhledu a přizpůsobivém designu, který se poddá vašim požadavkům na netradičně a přitom naturálně působící prostor. To je dlažba Plato kombi.

Vytvořte si inspirující prostor, který je vhodný pro oddechové posezení i aktivní zábavu. Grilování, rodinné oslavy nebo sousedská setkání s dětmi dajícími se na terase a zahradních chodníčcích kolem dřevěného altánku nebyly nikdy tak příjemné.

Nemusíte však skončit jen u zahradního prostoru. Dlažba Plato kombi umožňuje použití kolem celého domu. V jednom designu nebo v kombinaci barev si tak můžete vytvořit terasu, chodníky i přístup do domu – ať už pro chodce, nebo i osobní auta. Tato pojízdná dlažba s hladkým colormix povrchem se vyrábí bez fáze, je tak tichá při průjezdu a snadno čistitelná.

A sunny morning on a typical american suburban sidewalk

Nebraňte se kombinaci. Plato kombi je výborným doplňkem zahradních řešení v klasickém, rustikálním, ale také moderním stylu. Příjemná paleta teplých skořicových nebo elegantních grafitových odstínů barev s melírovaným vzorem se hodí do téměř každého prostoru. Není proto problém zkombinovat ji s přírodním dřevem či dekoračním kamenem.
Kombiformu, ve které je dlažba vyráběna, tvoří 8 různých formátů. Díky tomu umožňuje flexibilní použití a vytváří elegantní design prostoru, který si můžete s rodinou užívat do sytosti.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny