8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Inverzní počasí a všudypřítomný strach z koronaviru? Odleťte si odpočinout k moři!

Potřebujete jednoduše vypnout, protože už máte dost všudypřítomných zpráv o koronaviru či počtech obětí, čemuž nepřidá ani inverzní charakter počasí a krátké dny? Není nic snazšího než si vybrat zájezd do některého z letovisek, kam lze cestovat v zimě navíc přímo z pražského letiště Ruzyně. A kam vyrazit za lenošením? Egypt láká na nízké ceny, Kanárské ostrovy na jarní teploty a Emiráty na slunění i nákupy. Kam se vydáte?

Slunění a wellness v Egyptě

více v článku...

Egypt je tradičním zimním cílem prokřehlých Evropanů, kteří touží po teplu a sluníčku, kterého se jim v domovině nedostává. Letošní zimní sezóna nadto nabízí luxusní 5hvězdičkové hotely za nízké ceny a doopravdy zcela liduprázdné pláže. Užít si tak můžete příjemné počasí a kvalitní wellness služby, pomocí kterých si dáte tělo do pořádku. Současně načerpáte dostatek vitamínu D pro boj v rámci třetí vlny koronaviru, která se na střední Evropu řítí. Pro jistotu si však zajistěte pojištění do zahraničí s covid 19, abyste si dovolenou mohli užít naplno.  

Aktivní odpočinek na Kanárských ostrovech

Tenerife, Gran Canaria nebo Fuerteventura? Každý z ostrovů nabízí slunění na pláži, ale také aktivity pro posílení fyzičky. Ostrov Tenerife je známý svými turistickými výšlapy na Pico de Teide, na Gran Canarii je oblíbený paddleboarding a na větrné Fuerteventuře zase windsurfing. Samozřejmě si nezapomeňte sjednat cestovní pojištění, které kryje 100 rekreačních sportů v základní ceně.

Za značkovou módou a největšího akvária do Emirátů

Kam jinam vyrazit za sluníčkem a značkovými obchody než do oblíbených Emirátů, kde si užijete příjemné teploty, ale také nákupy v obchodech světoznámých značek. V největším obchodním centru na světě navíc můžete navštívit obří akvárium s množstvím žraloků tygřích. Mezi ně se můžete také nechat spustit v potápěcí kleci, stačí obléci neopren, případně je pouze pozorovat z bezpečí člunu s proskleným dnem při projížďce po hladině. Také do Emirátů si nezapomeňte sjednat pojištění online, abyste si cestu náležitě a ve zdraví užili.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny