8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Jak na levný iPhone? Kupte si předváděcí mobilní telefony

iPhone je jednoznačně dobrou volbou, pokud jde o mobilní telefon. Kdo jednou „okusí“, tomu se již k jiným značkám nechce. Kdo navíc přešel na kompletní Apple „ekosystém“, nechce telefon jiný značky ani v rodině. A tak se iPhone shání dokonce už i pro děti. Jak jej koupit levněji?

Různé bazarové iPhone nemusí být vhodným řešením

Pravdou je, že u iPhone fungují i extra staré modely. Pokud je jejich majitel hýčkal, nosil v pouzdře, tak dokonce vypadají jako nové. Přesto již mohou být technologicky za zenitem. Nenainstalujete na ně například některé aplikace. Zastaralý je třeba foťák. Problém nákupu iPhone z druhé ruky bývá i již opotřebovaná baterie. Její výměna znamená náklady navíc. Nemluvě o potenciálních poruchách. Apple produkty se obvykle prodávají poté, co se na nich začnou projevovat různé vady. I když jde obecně o zařízení spíše bezporuchová, věk udělá své i s iPhonem.

Pořiďte si levněji nový iPhone

Ceny nových iPhone nás od jejich nákupu rychle odradí. V práci si o něj bezostyšně řekneme, pokud máme investovat vlastní peníze, hodně váháme. A iPhone pro dítě, teenagera, manželku na mateřské… Rozhodně váháme, jestli je to správná investice. Jenomže kdo chce plnit sny, musí se plácnou přes kapsu. I na nákupu iPhone však lze ušetřit. Nemusíte přitom kupovat žádné bazarové produkty. Nesnižte se ani k nákupu mobilů nejasného původu. Dokonce není nutné hledat ani ty repasované. E-shop Digifit.cz nabízí předváděcí mobilní telefony. Právě proto je schopen nabídnout i nejlevnější iPhone, včetně třeba iPhone SE 2020, což je jeden z nejžádanějších dárkových modelů iPhone.

Levné iPhony jako dárek? A proč ne, když jsou nové!

Věnovat dárek z druhé ruky se ne vždy hodí. Když dáte dítěti po domluvě bazarový mobil, to ještě projde. Jinak ale věci z druhé ruky jako dárek příliš vhodné nejsou a někdy zavání faux pas. U iPhone z předváděcích akcí nikdo ani nepozná, že nejde o zcela nový mobilní telefon. Dodává se obvykle spolu s originálním balením a nechybí ani veškeré příslušenství k mobilnímu telefonu. Dokupovat jej v originálu by nás vyšlo zbytečně draze. Digifit.cz garantuje, že je součástí balení veškeré originální příslušenství a toto plnohodnotné balení tak lze věnovat i jako dárek. Garantována je dokonce i baterie. Pokud je u toho kterého modelu něco jinak, vždy je to uvedeno v popisu na e-shopu.

Co jsou přesně předváděcí mobilní telefony?

Rozhodně si je nepleťte s repasovanými. Předváděcí telefony jsou ty, které byly vystaveny ve výloze, sloužily k předvádění zákazníkům v prodejně, případně na různých veletrzích. Jde tedy v podstatě o nové mobilní telefony bez poškození a trvale nepoužívané.

Digifit.cz nabízí předváděcí mobilní telefony nejen značky Apple iPhone, ale taktéž od Samsung, Huawei či Xiaomi. U jiných značek, mimo iPhone, firma negarantuje originální balení. Na druhou stranu, proč platit tisíce za originální obal, který i tak hned vyhodíme? Takto jej dostanete v pěkné ekokrabici a výrazně levněji.

TIP: Předváděcí mobilní telefony si máte možnost koupit nejen v e-shopu Digifit.cz. Zboží si lze vyzvednout nonstop v DIGIFITBOX na Krejnické 2021/1 Praha-Chodov.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny