8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Moderní koupelna: flexibilní sprchové zástěny DIVERA od SanSwiss

Společnost SanSwiss nově vyrábí moderní sprchové zástěny DIVERA, které jsou modulární, vyrobené v prvotřídní kvalitě as vysokou funkčností.

Sprchové kouty DIVERA od SanSwiss jsou vybaveny 6mm bezpečnostním sklem s antiplakovou úpravou Aquaperle pro eliminaci vodního kamene na skle. Sprchové zástěny DIVERA jsou k dispozici v tradičním aluchromu s čirým sklem as novými dekory skel Screen a „bílé linky“, které jsou vyrobeny technologií sítotisku. Nové dekory zajišťují pocit intimity při sprchování.

Elegantní bílá koupelna se sprchovým koutem
Sprchový kout DIVERA, aluchrom, čiré sklo l Jednokřídlé dveře s pantem u stěny a pevnou stěnou v rovině, boční stěna. Zdroj: SanSwiss

Můžete si vybrat křídlové sprchové dveře s otevíráním ven i dovnitř nebo posuvné sprchové dveře, jejich výhodou je odklápěcí systém pro snadné čištění. V nabídce SanSwiss naleznete i zalamovací dveře, které jsou stejně jako posuvné sprchové dveře určené do malé koupelny.

A contemporary modern bathroom design. featuring a bathtub with glass shower stall, toilet and his and her double sink vanity.

Elegantní bílá koupelna se sprchovým koutem
Atypická sprchová zástěna DIVERA, aluchrom, čiré sklo l Jednokřídlé sprchové dveře v nice se zkosením. Zdroj: SanSwiss

Atypické sprchové zástěny DIVERA
SanSwiss vyrábí sprchové kouty DIVERA na míru – zvláštní šířky či výšky, výřezy, zkosení, zkrácená boční stěna či praktická U-montáž nejsou pro SanSwiss – specialisty na atypická řešení – žádný problém!

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny