8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Oblé křivky nemají jen ženy. Najdete je také v interiéru!

V letošním trendu se vše zaobluje. Důvodem jsou křivky! Důsledně si promyslete, jak je zakomponujete do svého interiéru. Dodají vašemu prostoru okamžitou osobitost a nádech ženskosti.

Letos se interiérový design výrazně přiklání k oblým tvarům, jejichž inspiraci můžete nalézt přímo v ženských křivkách. Je to trend, který opticky propojuje prostor a působí pohodlně, což vytváří přirozený pocit tepla i bezpečí. Jeho přitažlivý vzhled si získá nejednoho fanouška. Daný trend má blízko k boho stylu, ale najde si cestu ik moderním interiérům, či pokojům zařízeným ve skandinávském, boho chic, art deco nebo japandi stylu. Poradíme vám, jak oblé tvary zakomponovat i do vašeho bydlení.

Pokud patříte právě mezi milovníky oválných tvarů vsaďte na jistotu, která bude grom vaší místnosti – pohovka, křeslo, skříň, nebo postel. V případě, že by vám to nestačilo, klidně sáhněte i po židlích s oblými opěradly či oblých konferenčních nebo odkládacích stolcích. Nábytek zabere velkou část pokoje a obohatí ji o příjemný estetický vzhled. Právě jemnější siluety jsou skvělým způsobem, jak prolomit drsnější linie daného prostoru.

Opened door of build-in dishwasher on modern kitchen counter background

Pro odvážnější se hranice posouvají dál. Ptáte se v jakém smyslu? Aktuální portfolio nabízí možnosti, které umíte využít iv dalších místnostech vašeho domu či bytu. Nejvíce vás zřejmě překvapí zaoblený kuchyňský ostrůvek, který si umíte dát vyrobit profesionálům na míru či různé retro kousky, které se k nám vracejí, jako například kulatý barový stolek na kolečkách. Je to ideální pomocník do obývacího pokoje nebo jídelny.

Koupelna v tomto směru také nezaostává. Oblé křivky umíte využít v podobě šik vany nebo umyvadla, které vaší návštěvě hned padnou do oka!

Oblouky se nyní „nosí“ i ve světě doplňků a dekorací. Ať už začnete výběrem různých keramických váz, kovových svícnů nebo svíčky, ani s jedním neuděláte krok vedle.

Stejně tak zrcadla se pěkně zaoblují a najdete je v různých možných velikostech. Navíc i vaše osvětlení může následovat tento „módní výstřelek“ v interiérovém bydlení. Stačí si už jen zvolit, jestli preferujete lustry, stropní nebo stojací lampy.

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny