8.4 C
Brno
Sobota, 3 června, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Schuslerovi soli, díky kterým jsem ve svém životě nastolila rovnováhu

Schuslerovi soli, které valná většina lidí, a to včetně mě, hledá na internetových vyhledávačích za pomoci klíčových slov Schuslerovi soli, tkáňové minerální soli, minerální soli či například také buněčné minerály a podobně. Správný výraz je ovšem Schuslerovy soli. A přesně tyto zmíněné Schuslerovy soli v mém životě opět nastolily jakousi fyzickou i psychickou rovnováhu, po které jsem dlouho lačnila. Jsem ráda, že jsem je díky své kamarádce objevila a mohla je vyzkoušet na vlastní kůži. 

Schuslerovi soli definoval lékař a také homeopat Dr. W. H. Schüssler

více v článku...

Soli představují důležité minerální živiny, které jsou zcela nezbytné pro správné fungování lidského organismu. Minerální anorganické látky se ovšem do těla dostávají pouze velmi obtížně, a tak letitá zkušenost poukázala na to, že náš organismus tyto zdraví prospěšné a také nezbytné látky umí naprosto skvěle vstřebávat v takzvané homeopatické potenci. Z tohoto důvodu jsou Schuslerovi soli tou správnou volbou pro každého, jemuž není obsah minerálů v těle lhostejný. Díky tomu, že tyto soli velmi snadno prostupují do našich buněk, navozují v našem organismu naprosto dokonalou rovnováhu z hlediska minerálních látek. Od té chvíle, co Schuslerovi soli ve formě pastilek pravidelně užívám, tak se cítím o poznání lépe, a to nejen po fyzické, nýbrž také po psychické stránce.

Léčbu doplňuji Bachovými esencemi

Schuslerovi soli, které se ve formě pastilek rozpouštějí přímo v dutině ústní, často doplňuji léčbou Bachovými esencemi. Díky tomu je má psychická schránka opět ve formě. V poslední době jsem totiž skutečně nezažívala zdaleka lehké období, jelikož mě často trápilo nejen mé zdraví, nýbrž také mezilidské vztahy a rodinné problémy. Nyní se ovšem opět cítím skvěle, a to i přesto, že se mě ještě jisté zdravotní obtíže stále drží a o rodinných patáliích nemluvě. 

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny