-7.3 C
Brno
Úterý, 7 února, 2023
- Komerční sdělení -40plus

Schuslerovi soli, díky kterým jsem ve svém životě nastolila rovnováhu

Schuslerovi soli, které valná většina lidí, a to včetně mě, hledá na internetových vyhledávačích za pomoci klíčových slov Schuslerovi soli, tkáňové minerální soli, minerální soli či například také buněčné minerály a podobně. Správný výraz je ovšem Schuslerovy soli. A přesně tyto zmíněné Schuslerovy soli v mém životě opět nastolily jakousi fyzickou i psychickou rovnováhu, po které jsem dlouho lačnila. Jsem ráda, že jsem je díky své kamarádce objevila a mohla je vyzkoušet na vlastní kůži. 

Schuslerovi soli definoval lékař a také homeopat Dr. W. H. Schüssler

Soli představují důležité minerální živiny, které jsou zcela nezbytné pro správné fungování lidského organismu. Minerální anorganické látky se ovšem do těla dostávají pouze velmi obtížně, a tak letitá zkušenost poukázala na to, že náš organismus tyto zdraví prospěšné a také nezbytné látky umí naprosto skvěle vstřebávat v takzvané homeopatické potenci. Z tohoto důvodu jsou Schuslerovi soli tou správnou volbou pro každého, jemuž není obsah minerálů v těle lhostejný. Díky tomu, že tyto soli velmi snadno prostupují do našich buněk, navozují v našem organismu naprosto dokonalou rovnováhu z hlediska minerálních látek. Od té chvíle, co Schuslerovi soli ve formě pastilek pravidelně užívám, tak se cítím o poznání lépe, a to nejen po fyzické, nýbrž také po psychické stránce.

Léčbu doplňuji Bachovými esencemi

Schuslerovi soli, které se ve formě pastilek rozpouštějí přímo v dutině ústní, často doplňuji léčbou Bachovými esencemi. Díky tomu je má psychická schránka opět ve formě. V poslední době jsem totiž skutečně nezažívala zdaleka lehké období, jelikož mě často trápilo nejen mé zdraví, nýbrž také mezilidské vztahy a rodinné problémy. Nyní se ovšem opět cítím skvěle, a to i přesto, že se mě ještě jisté zdravotní obtíže stále drží a o rodinných patáliích nemluvě. 

bydlení

Redakce doporučuje

- Komerční sdělení -pr clanky

Redakce doporučuje

- Reklama -zeny